Тарілка Столова Корал 26 см Фісташка Коричневий Лофт Ексклюзив

- В наявності
320 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
+380 (96) 339-22-62
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тарілка Столова Корал 26 см
низ 16 см
Висота 2 см
Пакування 10 шт
продаємо все від 1 шт🥕
низ 16 см
Висота 2 см
Пакування 10 шт
продаємо все від 1 шт🥕
| Основні | |
|---|---|
| Тип тарілки | Обідня |
| Матеріал | Кераміка |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 20 мм |
| Колір | Зелений |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 320 ₴








