Тарілка Обідня 550 мл Rame Коричневий Лофт

- В наявності
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
+380 (96) 339-22-62
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паковання: 20 шт.
Розмір: 17,5 см х 17,5 см х 6 см
Вага: 405 г
Об'єм вимірюється за краєчками виробу. Розміри можуть трохи відрізнятися через особливості виробництва.
Посуд виготовлений вручну — можливі відмінності в малюнку, відтінку або кількості домішок. Також можуть бути мікротріщинки в глазурі ✅
Кожна тарілочка — унікальна!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Декор-Кераміка |
| Тип тарілки | Обідня |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Кераміка |
| Діаметр | 175 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 60 мм |
| Колір | Бірюзовий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 550 мл |
- Ціна: 180 ₴







