Чашка 200 мл Oreo Black

- Немає в наявності
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
+380 (96) 339-22-62
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакування 33 шт
Діаметр 8 см, висота 7 см
Вага: 245 г
Ручна робота, виріб може відрізнятися від фото відтінком чи нанесенням малюнку
Об’єм вимірюється по краєчок виробу , також заміри виробів можуть відрізнятись , у зв’язку із специфікою виробництва
Дуже зручна , затишна чашечка, яка стане вашою улюбленою
посуд міцний до сколів , миється чудово в посудомийній машині
Діаметр 8 см, висота 7 см
Вага: 245 г
Ручна робота, виріб може відрізнятися від фото відтінком чи нанесенням малюнку
Об’єм вимірюється по краєчок виробу , також заміри виробів можуть відрізнятись , у зв’язку із специфікою виробництва
Дуже зручна , затишна чашечка, яка стане вашою улюбленою
посуд міцний до сколів , миється чудово в посудомийній машині
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Чашка |
| Призначення | Для кави та чаю |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 200 мл |
| Висота | 70 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | Декор-Кераміка |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 80 мм |
| Діаметр | 80 мм |
- Ціна: 150 ₴





