Чашка Cupping bowl 160 мл Карамель

- В наявності
140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
+380 (96) 339-22-62
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм: 160 мл
Ручна робота, виріб може відрізнятися від фото.
Об'єм вимірюється по краю виробу, також розміри можуть незначно відрізнятися у зв'язку зі специфікою виробництва.
Вага: 203 г
Висота: 6,5 см
Діаметр: 7 см
Паковання: 24 шт
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Чашка |
| Призначення | Для кави та чаю |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 160 мл |
| Висота | 65 мм |
| Колір | Бежевий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | Декор-Кераміка |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 70 мм |
| Діаметр | 70 мм |
- Ціна: 140 ₴




