Тарілка Овальна 26/22 см Капучино Deep Ocean

- В наявності
210 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
+380 (96) 339-22-62
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакування 13 шт
26 см х 22 см х 2,5 см
Вага: 640 г
Ручна робота, виріб може відрізнятися від фото відтінком чи малюнком
оригінальна тарілка для вашого столу , зручна та вмістка
посуд міцний до сколів , чудово миється в посудомийній машині
26 см х 22 см х 2,5 см
Вага: 640 г
Ручна робота, виріб може відрізнятися від фото відтінком чи малюнком
оригінальна тарілка для вашого столу , зручна та вмістка
посуд міцний до сколів , чудово миється в посудомийній машині
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Декор-Кераміка |
| Тип тарілки | Підставна |
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Кераміка |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 25 мм |
| Колір | Блакитний |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 210 ₴





