Тарілка Обідня 550 мл SAND Space

- В наявності
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
+380 (96) 339-22-62
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакування 20 шт
17,5 см х 17,5 см х 6 см
Вага: 405 г
Ручна робота, виріб може відрізнятися від фото
Об’єм вимірюється по краєчок виробу , також заміри виробів можуть відрізнятись , у зв’язку із специфікою виробництва
17,5 см х 17,5 см х 6 см
Вага: 405 г
Ручна робота, виріб може відрізнятися від фото
Об’єм вимірюється по краєчок виробу , також заміри виробів можуть відрізнятись , у зв’язку із специфікою виробництва
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Декор-Кераміка |
| Тип тарілки | Обідня |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Кераміка |
| Діаметр | 175 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 60 мм |
| Колір | Бежевий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 550 мл |
- Ціна: 180 ₴






