Чашка Cupping bowl 160 мл Коричневий Лофт

- В наявності
140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
+380 (96) 339-22-62
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ємність 160 мл
Ручна робота, виріб може відрізнятися від фото
Об’єм вимірюється по краєчок виробу , також заміри виробів можуть відрізнятись , у зв’язку із специфікою виробництва
Вага 203грам
Висота 6,5 см
Діаметр 7 см
160 мл
Пакування 24шт
Ручна робота, виріб може відрізнятися від фото
Об’єм вимірюється по краєчок виробу , також заміри виробів можуть відрізнятись , у зв’язку із специфікою виробництва
Вага 203грам
Висота 6,5 см
Діаметр 7 см
160 мл
Пакування 24шт
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Чашка |
| Призначення | Для кави та чаю |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 160 мл |
| Висота | 65 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | Декор-Кераміка |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 70 мм |
| Діаметр | 70 мм |
- Ціна: 140 ₴







